Top Model 3 – odcinek 13

Jeden z ostatnich odcinków Top Model 3 już za nami. Było zabawnie, kolorowo, ekscytująco i… zaskakująco.

Bardzo ciekawy odcinek, już drugi z Indii.

Dziewczyny dzisiaj wezmą udział w fashion weeku… to dla nich bardzo ważny i stresujący dzień. Dlatego Michał piróg budzi je o świcie i każe się przygotowywać do pokazu. Dlatego dziewczęta rozpoczynają dzień od jogi, której elementy będzie dla nich doskonałą pamiątką także po powrocie do Polski. Dziewczyny świetnie sobie radzą z jogą, instruktorka mówi, że te pozycje są idealne do tego, by odpocząć i zrelaksować się przed lub po ciężkim dniu. Mówiąc to podkreśla także, że są na tyle relaksujące, że można podczas wykonywania ich zasnąć… i po chwili mamy zbliżenie na Michała, który ćwiczył razem z dziewczynami i obecnie głośno chrapie. Bardzo zabawna scena, dziewczyny budzą go ze snu.

Tuż po tym Michał zabiera dziewczyny na dworzec, który bardzo często gra w firmach rodem z Bollywood. Dziewczyny mogą zobaczyć jak wygląda zwykły dzień na na dworcu… są zaskoczone tym, jak bardzo tłoczno jest na dworcu, widzą także że w czasie zwykłego dnia zagrywane są także ujęcia do jakiegoś filmu.

W końcu nadchodzi wielka chwila. Dziewczyny są podekscytowane. Michał zapewnia je, że będzie tuż obok i gdy będzie się coś działo mają do niego przyjść, on im pomoże. Dzięki temu dziewczyny poczuły się spokojniejsze. Pierwsza w pokazie idzie Marcela, która jako jedyna została wytypowana do dużej liczby pokazów. Jest sama, ponieważ koleżanki idą w kolejnych pokazach. Dziewczyna stawia się na backstagu i okazuje się, że niewiele rozumie z tego co do niej mówią. Marcela nie za dobrze radzi sobie z językiem angielskim, a w świecie mody każdy posługuje się tym językiem. Dziewczyna ma mieć próbę przed pokazem. Wydaje się jej, że wszystko idzie dobrze, chociaż nie do końca rozumie polecenia. W końcu zdenerwowana wychodzi… na papierosa. Dziewczyna płacze i mówi, że najbardziej zawiodła siebie, bo nie może sobie poradzić z najważniejszym dniem w jej życiu. Jednak Marcela bierze się w garść i z pomocą Michała wraca do budynku, Michał robi za tłumacza, dzięki czemu Marcela wie co ma robić na pokazie. Marcela otwiera pokaz. Idzie trochę bez energii i wszyscy z jury widzą to siedząc na trybunach. Na szczęście drugie przejście wygląda dużo lepiej Marcela idzie pewnie i wygląda oszałamiająco. Drugi pokaz to debiut Renaty, Zuzki oraz ponownie w pokazie wystąpi Marcela. Michał prosi ją, by pomogła dziewczynom odnaleźć się na backstage. Marcela kieruje dziewczyny, gdzie mają iść, by ułożyć włosy i przygotować makijaż. Tym razem pokaz jest zupełnie nietypowy. Dziewczyny wchodzą na wybieg, który z każdej strony od widowni oddzielony jest kordonem policji. Ma to symbolizować cenzurę, która jest w Indiach. Pokaz robi dobre wrażenie. Dziewczyny spisują się doskonale. Wszystkie są zadowolone. Kolejny pokaz to Klaudia, Tamara oraz Marcela. Niestety podczas próby projektant rezygnuje z występu Klaudii, mówi, że dziewczyna jest zbyt paryska na jego kolekcję. Michał przekazuje dziewczynie złą informację, Klaudia jest rozczarowana, czuje, że straciła swoją szansę i może to zważyć na jej kwalifikacji do finału.

Na koniec pozostaje dziewczynom sesja zdjęciowa. Ostatnia w tym programie. Sesja ma się ukazać w indyjskiej wersji Harpers Baazar. Pierwsza pozuje Zuza. Fotograf jest bardzo zadowolony z tego, jak dziewczyna pozuje, dlatego daje jej drugą kreację, w której dziewczyna ma wystąpić. Kolejną modelką jest Tamara, której bardzo podpowiadają Dawid i Marcin. Tamara jest bardzo zadowolona ze swojej sesji, co innego jednak sądzi fotograf, który mówi, że dziewczyna nie daje z siebie wszystkiego. Kolejne jęcia ma Klaudia pozuje na wozie zaprzężonym w woły, w kolorowych ubraniach dziewczyna wygląda bardzo dobrze i jej zdjęcia wychodzą bardzo ładnie. Kolejną modelką jest Renata, która źle czuje się w swojej stylizacji, ale mimo to daje z siebie wszystko – jej sesja także jest bardzo udana. Ostatnia dziewczyna to Marcela, która występuje w zwiewnej chuście. Wszyscy są zadowoleni z sesji zdjęciowej.

Panel przed jurorami to duże zaskoczenia dla dziewczyn. Najlepsze zdjęcie w tym tygodniu należy do… Renaty. Dziewczyna się kompletnie nie spodziewała, bo to oznacza, że przechodzi do finału! Klaudia bardzo intensywnie tłumaczy się przed jurorami z tego, że nie wystąpiła na pokazie. Na szczęście dla niej jurorzy są zdania, ze niesłusznie została wykluczona z pokazu. Kolejnym dobrym zdjęciem jest zdjęcie Marceli – obie dziewczyny są już bezpieczne. Na placu boju pozostałą Tamara, Klaudia i Zuzka, każda z dziewczyn spodziewa się tego, że odpadnie. I tu zaskoczenie, bo do finału dostaną się 4 a nie 3 dziewczyny, tak jak było planowane. Jury nie mogło się zdecydować które dziewczyny zostawić. Tym razem odpada… Tamara. Zatem do ścisłego finały 3 edycji Top Model dostaje się Marcela, Klaudia, Zuza oraz Renata. Klaudia mówi, że tym razem była pewna, że odpadnie i w sumie była już z tym pogodzona. Tamara obiecuje, że będzie walczyła o swoją pozycję w modelingu i zapewnia, że jeszcze o niej usłyszymy!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s